Spedytorzy w firmie kurierskiej DHL

Spedytorzy w firmie kurierskiej DHL

W dniu 12 marca  2018 r. klasa Technik Spedytor z innowacją pożarniczą wraz z nauczycielami panią Agnieszką Kolano i panią Elżbietą Jużyniec odwiedziły dwa oddziały DHL w Rudnej Małej.

W trakcie wizyty przyszli spedytorzy poznali drogę przesyłek paletowych i drobnicowych. Poznali też warunki i przepisy regulujące czas pracy kierowców i dokumenty z jakimi mają do czynienia w swojej codziennej pracy. Obserwowali codzienną pracę magazynierów, kurierów oraz spedytorów zarządzających procesem dostarczania przesyłek. Taka wiedza praktyczna jest bezcenna  dla naszych uczniów.

DHL Rudna Mała to oddział firmy położony w województwie podkarpackim. Są tam obsługiwani  zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy.

Agnieszka Kolano
Elżbieta Jużyniec