Spedytorzy z wizytą w Firmie Omega Pilzno Godawski&Godawski Sp. z o.o. w Pilźnie

Spedytorzy z wizytą w Firmie Omega Pilzno Godawski&Godawski Sp. z o.o. w Pilźnie

22 września 2022 roku uczniowie klasy 2 Technik Spedytor z innowacją pożarniczą odbyli ciekawą wycieczkę do Omegi Pilzno Godawski & Godawski Sp. z o.o. Firma od 26 lat specjalizuje się w międzynarodowym transporcie, spedycji i usługach logistycznych drogowych, kolejowych, lotniczych i morskich.

Celem wycieczki było zapoznanie się z praktycznymi działaniami logistycznymi firmy, w tym poznanie pracy działu spedycji i działu kontaktu z klientem. Nasi spedytorzy zobaczyli prace autoryzowanego serwisu Volvo, myjnię samochodową, stację paliw, parking główny i park maszyn (ciągniki siodłowe, naczepy typu: chłodnie, chłodnie – hakówki, plandeki, kubatura MEGA, silosy do przewozu sadzy, cysternę do przewozu paliw).

Wyjazd odbył się dzięki współpracy firmy i szkoły . Cieszymy się, że nasi spedytorzy mogą poznawać tajniki zawodu także w praktyce – na wycieczkach dydaktycznych.

Opiekunami wycieczki były: p. Agnieszka Kolano i p. Marta Makówka

Agnieszka Kolano