Spedytorzy z wizytą w Solbet Kolbuszowa S.A.

Spedytorzy z wizytą w Solbet Kolbuszowa S.A.

19 maja 2023r młodzież z klasy 4 TSP odbyła ciekawy wyjazd dydaktyczny do firmy Solbet Kolbusowa S.A. oraz Solbet Głogów Małopolski S.A.

Podczas wycieczki uczniowie zapoznali się ze strukturą organizacyjną dwóch zakładów oraz z ich logistyką i infrastrukturą transportową. Młodzi spedytorzy poznali pracę działu przyjmowania i realizacji zamówień betonu, bloczków z betonu komórkowego oraz innych komponentów. Zwiedzili laboratorium technologiczne, gdzie projektuje się skład betonu oraz testuje jego wytrzymałość. Poznali cały  proces produkcyjny bloczków z betonu komórkowego. Zobaczyli zastosowanie urządzeń do produkcji i manipulacji produktami betonowymi.

To kolejne doświadczenie zawodowe spedytorów w branży TSL.

Elżbieta Jużyniec