Spedytorzy zdobywają dodatkowe kwalifikacje w projekcie: ,,Spedytor na maksa!”

Spedytorzy zdobywają dodatkowe kwalifikacje w projekcie: ,,Spedytor na maksa!”

W dniach 18 i 20 maja 2022 roku, kolejnych 33 uczniów biorących udział w projekcie ,,Spedytor na maksa ! ” uczestniczyło w warsztatach specjalistycznych prowadzonych przez dr Annę Mazurkiewicz z Uniwersytetu Rzeszowskiego. W trakcie warsztatów uczniowie poznali zasady współpracy w zespole pracowniczym, podział ról, odpowiedzialności za wyznaczone cele i zadania. Poznali również znaczenie trafności i szybkości podejmowania decyzji spedytorskich pod presją czasu. Warsztaty były tylko wstępem do treści, które są przekazywane w czasie lekcji uczniom klas pożarniczych w zawodzie – technik spedytor.

W dniu 15.06.2022 roku 33 spedytorom z klas 2 TS i 1 TS uroczyście wręczono zaświadczenia potwierdzające ukończenie specjalistycznych warsztatów prowadzonych przez przedstawiciela wyższej uczelni.

Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów, które na pewno zaowocują w przyszłości na rynku pracy.

Koordynatorzy projektu:
Agnieszka Kolano
Urszula Szyszka