„Stało się… Nadszedł ten dzień, kiedy mówimy: do widzenia”

„Stało się… Nadszedł ten dzień, kiedy mówimy: do widzenia”

W maseczkach i z podziałem na klasy, tak piątek 30 kwietnia 2021 r. pożegnaliśmy maturzystów, którzy większość roku spędzili na zdalnych lekcjach.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Rodziców Pan Ireneusz Sudoł oraz członkowie Pani Anna Bucior i Pan Paweł Daź ,Dyrekcja Szkoły Pan Zbigniew Trębacz, Pan Dymitr Malec, Pan Waldemar Tłuczek zaproszeni Rodzice oraz maturzyści.

Przewodniczący Rady Rodziców Pan Ireneusz Sudoł oraz Dyrektor Szkoły Pan Zbigniew Trębacz pogratulowali uczniom bardzo dobrych wyników w nauce, życzyli wytrwałości w dążeniu do celu i wielkiej pasji. W imieniu klas młodszych życzenia złożyła Przewodnicząca Szkoły Maria Kasperek, uczennica klasy 2hg. Maturzyści wręczyli kwiaty Wychowawcom i Dyrekcji Szkoły w podziękowaniu za trud włożony w edukację i wychowanie.

Absolwentom zostały wręczone dyplomy i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz za aktywną pracę na rzecz szkoły. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne.

Wspaniałą oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra DIVERTIMENTO pod batutą Michała Grzywny, a piosenkę „I will never love again” z filmu „Narodziny gwiazdy” zaśpiewała uczennica klasy 3h Weronika Kuczek. Drugą piosenkę pt.: „ Pół kroku stąd” z filmu „Vaiana: Skarb Oceanu” zaśpiewała Paulina Hejda. Obie uczennice należą do grupy wokalnej Meritum prowadzonej przez Pana Bartłomieja Urbańskiego. Pamiątkowe zdjęcia wykonał Pan Jacek Brzuzan.

A. Mielniczek, K. Rynkiewicz