Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Również w naszej szkole był to dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji, a działo się to min. za sprawą uczennic klasy 3TE, które wpadły na pomysł stworzenia skrzyneczki dobrych słów, z której społeczność szkolna losowała miłe sentencje na ten dzień. Ponadto, na szkolnych telewizorach pojawiła się prezentacja, która promowała ten dzień i zachęcała do bycia życzliwym i miłym nie tylko od święta.

Za pomoc i wskazówki przy organizacji składamy serdeczne podziękowania dla p. pedagog- Elżbiety Rup.

Uczennice klasy 3TE: Paulina Łapa, Patrycja Niemczyk,  Magdalena Sroka, Laura Wychowaniec

Wydarzenie odbywało się w ramach projektu z podstaw przedsiębiorczości. Poprzez działanie w grupie dziewczęta miały możliwość wykazać się nabytymi kompetencjami społecznymi.

Urszula Grzywna