Szkolenie z mocowania ładunku dla Logistyków i Spedytorów

Szkolenie z mocowania ładunku dla Logistyków i Spedytorów

W 14.04.2023 roku prawie 80 osobowa grupa naszych logistyków i spedytorów uczestniczyła w szkoleniu firmy Fenilo.

Uczniowie mieli możliwość nabycia praktycznych umiejętności zawodowych dotyczącym mocowania ładunków. Na parkingu przy budynku szkoły pojawił się ciągnik siodłowy

z naczepą, uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy – jedna uczestniczyła w szkoleniu teoretycznym w formie wykładu, a druga w części praktycznej z mocowania ładunku, przygotowania naczepy do rozładunku, umiejętności zapinania pasów transportowych. Każdy uczył się mocowania ładunku co zostało potwierdzone certyfikatem nabytych umiejętności.

Później grupy zamieniły się rolami .

Opiekunami młodzieży były: Marta Makówka i Agnieszka Kolano

Agnieszka Kolano