Technik Eksploatacji Portów i Terminali na Dniach Otwartych Politechniki Rzeszowskiej

Technik Eksploatacji Portów i Terminali na Dniach Otwartych Politechniki Rzeszowskiej

Dnia 20 kwietnia 2023 r. młodzież klasy pierwszej kierunku Technik Eksploatacji Portów i Terminali, w ramach objęcia Patronatem Honorowym przez Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej uczestniczyła w Dniach Otwartych ww. uczelni.

Uczniowie skorzystali z wielu ciekawych atrakcji, m. in. zwiedzili strefę wystawienniczą, uczestniczyli w wykładzie “Blockchain i kryptowaluta” oraz w „Debacie” naukowej studentów i naukowców, obejrzeli pokazy z fizyki, a także mieli możliwość poznania i zwiedzania katedr różnych wydziałów PRz.

Uczniowie klasy 1TP dziękują organizatorom „Dni Otwartych PRz.” za dzień pełen niezapomnianych wrażeń i atrakcji.

Urszula Szyszka