„Technik Eksploatacji Portów i Terminali na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej”

„Technik Eksploatacji Portów i Terminali na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej”

Dnia 25 listopada 2022 r. w ramach Patronatu Honorowego Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej, uczniowie klasy 1TP wzięli udział w pierwszym wyjeździe eukacyjnym na Uczelnię. W trakcie pobytu na PRz młodzież została oprowadzona po laboratoriach Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa oraz uczestniczyła w interesujacych warsztatach, które przeprowadził dr Grzegorz Drupka. Uczniowie byli zafascynowani pobytem na Uczelni.

Zakończeniem wycieczki, było wspólne obejrzenie filmu w sali Dreem Kina Helios.

Jeszcze raz dziękujemy Panu dr Grzegorzowi Drupka za poświęcony czas oraz wspaniale zorganizowane specjalnie dla nas zajęcia i z niecierpliwością czekamy na kolejne.

Opiekunowie wycieczki: Agnieszka Kolan, Aleksandra Zając, Urszula Szyszka

Urszula Szyszka