Udział „Cyberklasy” w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez Politechnikę Rzeszowską

Udział „Cyberklasy” w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez Politechnikę Rzeszowską

W dniu 03.12.2021 uczniowie klasy 1 o profilu „Cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne” wzięli udział w warsztatach informatycznych w pracowni komputerowej Politechniki Rzeszowskiej. Zajęcia z algorytmiki i programowania zostały zorganizowane w ramach współpracy przy realizacji programu Ministerstwa Obrony Narodowej  „CYBER.MIL z klasą” na zasadzie wcześniej zawartego porozumienia z Uczelnią.

Warsztaty zorganizowane na Wydziale Elektroniki i Informatyki prowadzone przez dr inż. Pawła Dymorę oraz dr inż. Mirosława Mazurka dotyczyły rozwiązywania zadań algorytmicznych i programowania w języku C++.

Bożena Leniart