Udział logistyków w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Logistycznej

Udział logistyków w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Logistycznej

W dniu 20.04.2017 roku w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Logistycznej w Rzeszowie silnie obsadzonym przez wszystkie najlepsze szkoły województwa podkarpackiego zaprezentowało się 6 uczniów naszej szkoły.

Konkurs oprócz rywalizacji uczniowskiej był okazją do wymiany poglądów i doświadczeń nie tylko uczniowskich, ale i nauczycielskich, a także spotkania z praktykami branży logistycznej. Ciekawe wykłady zaprezentowali przedstawiciele Raben Logistics Polska sp. z o.o. oraz dr Grzegorz Wróbel z WSIiZ. Pomimo, że nasi uczniowie nie zajęli czołowych VII miejsc, to i tak mają prawo czuć się zwycięzcami startując w tak doborowej stawce najlepszych logistyków i spedytorów. Udział w konkursie niewątpliwie zaprocentuje w ich niedalekiej przyszłości.

Za rok znów weźmiemy udział, miejmy nadzieję, że z jeszcze lepszymi rezultatami.

Andrzej Makówka
Agnieszka Kolano