Uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2022/2023 dla klas mundurowych

Uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2022/2023 dla klas mundurowych

23 czerwca 2023r.  podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku przedstawiciel Regionalnego Centrum Informatyki Kraków, w imieniu Dowódcy Wojska Obrony Cyberprzestrzeni gen. bryg. Karola Molendy wręczył ODZNAKĘ CYBER.MIL z KLASĄ – PRIMUS INTER PARES najlepszym uczniom klas o profilu “Cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne”.

Na uroczystość przybył także Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nisku ppłk Tomasz Mazur i wręczył wyróżnienia najlepszym uczniom Oddziałów Przygotowania Wojskowego i uczniom klas Cyber.mil, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz szkoleniu.

Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć oraz życzymy dalszych sukcesów i wspaniałych wakacji!

Bożena Leniart

foto Jacek Brzuzan