VIII Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno – Logistyczna

VIII Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno – Logistyczna

W dniu 01 marca 2024 roku na Hali Widowiskowo – Sportowej w Sandomierzu odbyła się VIII Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno – Logistyczna organizowana przez Uniwersytet Gdański. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów z klasy IV technikum spedycyjnego: Patryk Bajserowicz , Aleksandra Dec i Kamil Rudziński.

Do zawodów II stopnia (etap okręgowy) przystąpili uczniowie z województwa świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. Już 11 marca ogłoszenie wyników! Najlepsi spotkają się w finale w Sopocie.

Olimpiada jest dedykowana dla uczniów szkół ponadpodstawowych zainteresowanych tematyką transportu, logistyki i spedycji, a w szczególności kształcących się w zawodach technik spedytor, technik logistyk, technik eksploatacji portów i terminali oraz magazynier-logistyk. Patronem VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej jest Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Trzymamy Kciuki!

Agnieszka Kolano