W zdrowym ciele zdrowy duch

W zdrowym ciele zdrowy duch

W jakże piękny poniedziałek, 21 czerwca, klasa 2 EG wraz z wychowawczynią – panią Luizą Pałys, panią Moniką Dudzińską, panią Joanną Wnęk-Miś oraz ks. Maciejem Cebulakiem wybrała się na kajaki do Zwierzyńca.

Wyjazd z Leżajska miał miejsce już o godzinie 7.00 (dlatego niektórzy starali się nadrobić brak snu w autokarze). Podróż do Zwierzyńca trwała niemal dwie godziny. Wrażania z autokaru pozostaną dla nas niezapomniane, ponieważ wraz z ks. Maciejem odbyła się wyjątkowa sesja fotograficzna. Wspólne towarzystwo spowodowało, że długa trasa minęła bardzo szybko.

Będąc już na miejscu nadszedł czas na docelowe kajaki. Pierwszy odcinek przeszedł (a raczej przepłynął) gładko, jednak na drugim – ze względu na warunki pogodowe i wodne szaleństwa – dało się odczuć zmęczenie.

Po kajakach odbyło się ognisko, na którym piekliśmy kiełbaski i inne dobroci. Oczywiście nie mogło zabraknąć śpiewu znanych piosenek i fotograficznej sesji.

Podsumowując, wyjazd uważamy za bardzo udany – pomimo mocno odczuwalnego upału.

Zuzanna Świąder, kl. 2 EG
Luiza Pałys