Warto pomagać

W dniu 1 czerwca odbył się charytatywny turniej piłki nożną o Puchar Dyrektora  Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku Pana Zbigniewa Trębacza. Celem wydarzenia było zebranie funduszy na rehabilitację dla  Pana Tomasza Gondka, który uległ poważnemu wypadkowi. W zmaganiach na orliku o zwycięstwo w turnieju organizowanym w szczytnym celu rywalizowało: 16 drużyn. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna FC Johny która pokonała w zaciętym finale drużynę Ecpu on fire. Na najniższym stopniu podium stanęła ekipa FC Boho. Organizatorzy wydarzenia serdecznie gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim uczestnikom za sportowe emocje w duchu zasad fair play. Warto zaznaczyć, że przy organizacji turnieju udało się zebrać 2500 złotych.