Wewnątrz szkolne zawody koszykówki 2×2 dziewcząt i chłopców

Wewnątrz szkolne zawody koszykówki 2×2 dziewcząt i chłopców

19-06-2023r w hali sportowej ZSL odbył się turniej koszykówki 2×2 dziewcząt i chłopców.

W grupie chłopców wystartowało 10 par, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy, gdzie grało się każdy z każdym. Pierwsze i drugie miejsce z grupy grało w półfinale. W finale zagrali Łyżeń Wiktor- Banaś Mikołaj przeciwko Szczęch Przemysław- Hanejko Piotr  wynik 9:6.     O trzecie miejsce zagrali Stelmarczyk Olaf – Sereda Jakub przeciwko Gorący Maksymilian – Chomicz Mateusz wynik 2:1

Kolejność końcowa:

1 Łyżeń W.- Banaś M

2 Szczęch P.- Hanejko P

3 Stelmarczyk O. – Sereda J

4 GorącyM. – Chomicz M

– Kiełbowicz A. – Romański H.

-Kusy P. – Peryga H.

– Kostyra K – Kostek J.

– Śiwiec M. – Madej K.

– Zbylut Ł. – Skica K.

– Sarzyński E. – Czarnecki K.

W grupie dziewcząt zagrały dwie pary:  Leszczak Aleksandra – Tabin Martyna przeciwko Świąder Julia – Pustelny Oliwia.

Dziewczyny zagrały 2×7 min wynik 11-10 dla pary Leszczak-Tabin

Kolejność końcowa:

1.     Leszczak A. Tabin M

2.     Świąder J. Pustelny O.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w trakcie turnieju i za sportową rywalizację, pierwsza trójka i dwójka turnieju otrzymała puchary a wszyscy uczestnicy po zakończeniu turnieju poszli na pizzę. Puchary i pizza została ufundowana przez  Dyrektora ZSL Leżajsk

p. Zbigniewa Trębacza.

Dziękuję Wiktorowi Łyżeń, pomysłodawcy  całego turnieju oraz p. Tadeuszowi Zebzdzie, który sędziował zawody.

Tadeusz Konnak