Wieczór Wigilijny w Internacie

Wieczór Wigilijny w Internacie

Jak co roku zgodnie z tradycją w naszym internacie zasiedliśmy wszyscy wspólnie do stołu wigilijnego.  Uroczyste spotkanie rozpoczęliśmy 15 grudnia o godzinie 17.00 w Sali Koncertowej.

W pierwszej części Pan Dyrektor Waldemar Tłuczek przywitał wychowawców oraz wychowanków internatu, następnie złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Życzył nam zdrowych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów
w nadchodzącym Nowym Roku 2023.

W drugiej części wieczoru wychowankowie przedstawili program artystyczny. Pięknie śpiewane kolędy oraz recytowane wiersze wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Symboliczne łamanie się opłatkiem, wzajemne życzenia, pięknie przygotowane stoły, pyszne wigilijne potrawy, prezenty od Świętego Mikołaja sprawiły, że wieczór ten na długo zostanie w naszej pamięci.