Wolontariusze w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym w Leżajsku

Wszędzie czuć magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, również w naszym liceum. Z tej okazji wolontariusze klas 1D,2A,2D,2G zaangażowali się w wykonywanie kartek świątecznych dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Leżajsku. Rada pedagogiczna była mile zaskoczona tak liczną obecnością młodzieży w tworzeniu kartek. W poniedziałek tj. 16.12.2013 roku uczniowie z klasy 1B wraz z Mikołajem ( w którego wcielił się uczeń klasy 1A) wręczyli pacjentom Z.O.L. kartki wraz z upominkami składając życzenia zdrowia i szczęścia na Boże Narodzenie i Nowy Rok . Ponadto , 17 grudnia, we czwartek wolontariusze umilili starszym, schorowanym pacjentom Z.O.L. śpiewem kolęd. Wizyty wywołały na ich twarzach uśmiech i sprawiła im radość. Właśnie dla takich chwil warto żyć!