Wolontariusze w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Leżajsku

Pacjenci Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Leżajsku na co dzień muszą borykać się z postępującym wiekiem i chorobami. Każdy dzień wypełnia codzienna monotonia i cierpienie. 6 grudnia uczennice należące do Szkolnego Koła Wolontariatu w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku: Jaśkowiec Agata, Wróbel Urszula, Kojder Gabriela, Stopyra Małgorzata, Ewelina Krasna i Wojnarska Wioleta urozmaiciły pensjonariuszom przedświąteczny czas.

W przebraniu świętego Mikołaja i Śnieżynek rozdały skromne upominki i poświęciły chwilę czasu na rozmowę z chorymi.

18 grudnia br. grupa uczniów z klas: 1a, 1g, 3g należących do Szkolnego Koła Wolontariatu w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku, wyruszyła z kolędą do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Śpiewaniem kolęd, życzeniami świątecznymi, wręczeniem stroików i własnoręcznie wykonanych kartek wprowadziły świąteczny nastrój w codzienne życie pensjonariuszy.