Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest nagrodą dla najbardziej uzdolnionych uczniów szkół średnich i technicznych. Miło nam poinformować, że uczniowie Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku: Viktoriia Mykytyn (IVTEP), Justyna Brudniak (IVTEG) i Filip Fus (IVB) otrzymali to stypendium. Mieli oni najwyższą średnią w poszczególnych typach szkół, wzorowe zachowania i wysokie osiągnięcia w konkursach oraz olimpiadach szkolnych. 13 grudnia 2022 roku w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szkół średnich z województwa podkarpackiego. Wśród nich znaleźli się nasi uczniowie: Viktoriia, Justyna i Filip, którym gratulujemy. Życzymy im dalszych sukcesów szkolnych oraz życiowych.

Monika Łobodzińska -Zygmunt