Wycieczka dla laureatów konkursu „Logistycznie i ekonomicznie”

Wycieczka dla laureatów konkursu „Logistycznie i ekonomicznie”

24 kwietnia 2024  roku odbyła się wycieczka dla laureatów konkursu „Logistycznie i ekonomicznie” do Nadleśnictwa Leżajsk, , gdzie spotkali się z Nadleśniczym – panem Tomaszem Cebulą.  Obejrzeli wystawę maszyn  leśnych, a następnie udali się na spacer ścieżką edukacyjno-przyrodniczą „Ostoja bobrowa”. W drodze powrotnej uczestnicy zostali zapoznani z nowoczesnym systemem monitoringu ochrony przeciwpożarowej lasów. Celem wycieczki była edukacja przyrodniczo- leśna.

Ta lekcja przyrody zapadnie wszystkim w pamięci, wiosenna pogoda ukazała piękno leśnej natury.

Interesującą wycieczkę zakończył obiad w Gospodzie u Więcława.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: Nadleśnictwu Leżajsk i Gospodzie u Więcława.

Agnieszka Kolano
Urszula Szyszka