Wycieczka klas biologiczno – chemicznych do Rzeszowa

Wycieczka klas biologiczno – chemicznych do Rzeszowa

Dnia 04.12.2015 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Rzeszowa. Pojechali na nią uczniowie klas biologiczno-chemicznych- 1a i 2b. Wycieczka rozpoczęła się godzinnym wykładem o nazewnictwie związków organicznych na Politechnice Rzeszowskiej. Słuchacze byli bardzo zaciekawieni tą wartościowa lekcją. Kolejnym etapem wycieczki było udanie się do schroniska ,,Kundelek” w celu dostarczenia produktów żywnościowych i akcesoriów dla zwierząt. Panowała smutna atmosfera, ponieważ wszyscy przejęli się losem czworonogów. Dla polepszenia nastroju następnie uczniowie wybrali się do Galerii Rzeszów. Tam obejrzeli film pt. ,,Listy do M 2”, który wprowadził wszystkich w przedświąteczną atmosferę. Dopełnieniem była chwila wolnego czasu. Wszystkim dopisywał świetny humor. Tym miłym akcentem zakończyła się wycieczka i wszyscy szczęśliwie wrócili do Leżajska.

W. Sternik, J. Świąder