W dniu 27.05 uczniowie klas 1TE i 4TE uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do miejscowości Pisklaki. Miał tam miejsce spływ kajakowy połączony z ogniskiem. Po przyjeździe na miejsce i krótkim szkoleniu wsiedliśmy do kajaków. Podczas spływu mogliśmy podziwiać piękną przyrodę i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Po zakończeniu spływu odbyło się ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski i wspólnie rozmawialiśmy. Atmosfera była bardzo miła, a wszyscy świetnie się bawili. Wycieczka dostarczyła nam wielu pozytywnych wrażeń i na pewno długo będziemy ją miło wspominać.
Marta Górska