Wyróżnienie Konrada Dunicza w Podkarpackim Konkursie Matematycznym im. prof. Franciszka Leji

Wyróżnienie Konrada Dunicza w Podkarpackim Konkursie Matematycznym im. prof. Franciszka Leji

W dniu 9 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w Podkarpackim Konkursie Matematycznym im. prof. Franciszka Leji. Konkurs odbywa się pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podkarpackiego  oraz Rzeszowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Przebiega w trzech etapach: szkolnym, powiatowym, i wojewódzkim (finał).

Z przyjemnością informujemy, że do finału tegorocznej edycji konkursu, który miał miejsce 9 kwietnia w IV LO w Rzeszowie zakwalifikowało się spośród 32 uczniów w kategorii klas trzecich z całego województwa podkarpackiego  trzech naszych uczniów:

  • Konrad Dunicz z kl. 3CP,
  • Kacper Lasota z kl. 3BP,
  • Radosław Szepielak z kl. 3CP

Konrad Dunicz zdobył w finale wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Lizak