XXIII Turniej w piłce siatkowej chłopców w Biłgoraju o Puchar Uczniowskiego Klubu Sportowego “Leśnik”

XXIII Turniej w piłce siatkowej chłopców w Biłgoraju o Puchar Uczniowskiego Klubu Sportowego “Leśnik”

09 listopada 2023r. w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju został rozegrany XXIII Turniej piłki siatkowej chłopców. Wzięły w nich udział cztery drużyny: Zespół Szkół Leśnych z Biłgoraja, Zespół Absolwentów Zespołu Szkół Leśnych z Biłgoraja, LO im. ONZ z Biłgoraja, Zespół Szkół Licealnych z Leżajska.

Po rozegraniu czterech spotkań odbył się konkurs “siatkarskiego gwoździa”, w których wzięło udział ośmiu zawodników, po dwóch z każdego zespołu. Najlepszy okazał się Robert Murzyn z drużyny ZSL Leżajsk w finale pokonał obiegłorocznego zwycięzce Szymona Hryniewskiego z ZSL Leżajsk.

Wyniki:

ZSL Leżajsk – ZSL Biłgoraj 2:1 (31:33 26:24 15:8)

ZSL Leżajsk – ZSL Absolwenci Biłgoraj (25:22 25:22)

ZSL Leżajsk – LO im. ONZ Biłgoraj (25:14 25:18)

 

1 miejsce: ZSL Leżajsk

2 miejsce: ZSL Absolwenci Biłgoraj

3 miejsce: ZSL Biłgoraj

4 miejsce: LO im. ONZ Biłgoraj

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik z ZSL Leżajsk Przemysław Szczęch.

Najlepszym zawodnikiem zespołu ZSL Leżajsk został Marcel Kotuła.

Wyróżnienie trenera zespołu ZSL Leżajsk otrzymał Szymon Hryniewski.

Skład drużyny ZSL Leżajsk: Banaś Mikołaj, Dąbrowski Wiktor, Harasiuk Jakub, Hryniewski Szymon, Konior Szymon, Kotuła Marcel, Kraska Jakub, Kuźniar Michał, Leśko Patryk, Tutka Antek, Niemiec Hubert,  Murzyn Robert, Szczęch Przemysław (kapitan), Zabłotni Szymon, Zbylut Łukasz.

Link do zdjęć: https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fdrive.google.com%2Fdrive%2Ffolders%2F1m8jDpcBl8a0aESjC32noRjmJpHAWhvw-%3Fusp%3Ddrive_link%26fbclid%3DIwAR3nUuExwlJx1E8y1qiwPmeztXf5yPRLdXGbVvGOWJhLnYxdqCwN4bjA6-Y&h=AT2NriCayNgOgMFinvJw5Q5mFuhP7Jy928JcmfgiARsfUxduGGtXi8UlzDB21APVQBPVgSidXwR9m3daTaX10NkiALTpy4dRTVWro0UxJF3i0K8PvP6jnYdZMH1CAL2WYPsdhg

Kazimierz Maruszak