Zabawy wolontariuszy z pacjentami z Oddziału Dziecięcego Szpitala Powiatowego w Leżajsku

31 marca br. uczennice klasy 2j w składzie: Martyna Żabińska, Katarzyna Sroga, Paulina Kalin, Karolina Kusy odwiedziły Oddział Dziecięcy w leżajskim Szpitalu.

Poszłyśmy do dzieci z przygotowanymi wcześniej wierszykami, balonikami, kwiatkami zrobionymi z papieru. Na początku wyrecytowałyśmy kilka zabawnych wierszyków (“Stefek burczymucha”, “Samochwała” itp.). Następnie pobawiłyśmy się z dziećmi z “Zgaduj zgadula- co to za owoc/ warzywo”. Każde dziecko, które dobrze odpowiedziało na zadane pytanie otrzymało kredki. Później rozdałyśmy kolorowani zebrane dwa dni wcześniej w naszej szkole. Dzieci bardzo się ucieszyły i zaprosiły nas do wspólnego kolorowania rysunków. Na zakończenie, kiedy musiałyśmy już wracać maluchy zaczęły się przytulać i prosić abyśmy jeszcze kiedyś je odwiedziły. Ciężko było żegnać się z tak przeuroczymi dziećmi.”