Zbiórka nakrętek zakończona

Zbiórka nakrętek zakończona

Biblioteka szkolna zakończyła zbiórkę plastikowych nakrętek dla 16-letniej Joli z okolic Ulanowa.
W grudniu b.r. w naszej szkole przekazano ostatnią partię worków z nakrętkami.

Nauczyciele bibliotekarze i pedagodzy szkolni dziękują młodzieży, nauczycielom i wszystkim pracownikom za duże zaangażowanie w to przedsięwzięcie. Udało nam się uzbierać znaczną ilość plastikowego surowca.
Nasza szkoła włączyła się w tę akcję w ramach współpracy z Biblioteką w Wierzawicach . Zbiórkę przeprowadzano również w innych szkołach , przedszkolach, ośrodkach kultury na terenie Gminy Leżajsk. Transportem zajął się Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej.

W sumie uzbierano 28 dużych worków z nakrętkami. Zawieziono je do Wólki Tanewskiej do domu rodzinnego Joli. Uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów zakupu protezy, która umożliwi jej sprawne funkcjonowanie.

Mama licealistki z wielką wdzięcznością przekazała na ręce Dyrekcji Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku serdeczne podziękowanie dla całej społeczności szkolnej za dar serca.
Uwaga!!!

Nakrętki można przynosić nadal, ponieważ planujemy włączyć się w kolejną akcję pomocy drugiemu człowiekowi.
Zbieramy czyste nakrętki po napojach i wodzie, kremach, płynach, środkach czystości, kawie itp.