Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja

3.12.2011 r. wolontariusze, ze SKW we współpracy ze Stowarzyszeniem “Dobry Dom” przeprowadzili akcję pod nazwą “Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja”. Młodzież zbierała produkty żywnościowe w leżajskich sklepach : PSS-Społem przy ulicy Rzeszowskiej, PSS Społem “Pod kasztanami”, PSS Społem przy ul. Klasztornej, Supersamie Pilawa, Delikatesach Centrum (Podklasztor), Biedronce (ul. Mickiewicza), Sklepie “Orzech”, Sklepie u Wojciecha . Do zadań wolontariuszy należało m.in.: informowanie klientów o zbiórce oraz zachęcanie do udziału w akcji, odbieranie od klientów produktów spożywczych i odkładanie ich do przygotowanych koszy, pomoc w składowaniu zebranych darów. Produkty te trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin z powiatu leżajskiego.

W akcji brali udział:
Karolina Nowak kl.2i, Justyna Kulec kl 2i, Natalia Czerwonka kl 2i Paulina Baran kl.2h , Kinga Kosior kl 2h, Kamila Socha kl 2g, Marcelina Masełek kl 2g, Natalia Mołdoch kl 2w, Paulina Klimek kl 2w, Gosia Kuszaj kl 2w, Sylwia Socha kl.1w, Klaudia Frąk kl.1w, Magda Borkowska kl.1w, Ula Dużak kl.1w, Agnieszka Nakonieczny kl.1w, Gabriela Kojder kl.2c, Małgosia Stopyra kl.2c, Kamil Pędziwiatr kl.1w, Michał Łyko kl.1w, Ewelina Krasna kl.2c, Agata Jaśkowiec kl.2c, Marta Chrzan kl.1g, Anna Półtorak kl.1g, Beata Świąder kl. 2j, Ula Jędrek kl.2j, Magda Szeliga kl.2j, Kamila Rozlazła kl.2j, Wioleta Danys kl.2f, Konrad Bilski kl.1w, Andrzej Majczak kl.1w, Karolina Mazurkiewicz kl.2i, Aneta Jaworska kl.2i, Sylwia Ziemirowska kl.1b, Iza Waśkiewicz kl.1g, Patrycja Talar kl.1g.