IX POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ „LOVE SONGS”

IX POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ „LOVE SONGS”

IX POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

„LOVE SONGS”

W ZESPOLE SZKÓŁ LICEALNYCH IM. B. CHROBREGO

 W LEŻAJSKU

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej, który odbędzie się 22 marca 2024 r. o godz. 09.30 w Powiatowej Sali Koncertowej w Zespole Szkół Licealnych  w Leżajsku. Konkurs adresowany jest do młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych powiatu leżajskiego.

Każdy uczestnik prezentuje jeden utwór w wybranym języku obcym: angielskim, rosyjskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, ukraińskim. Tegorocznym tematem przewodnim jest piosenka o miłości.  Zapraszamy do udziału w konkursie, na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia należy przesłać do 1 marca 2024 roku wyłącznie w formie elektronicznej na email:

j.martinez@zslchrobry.lezajsk.pl  

Szczegóły u nauczycieli języków obcych i na stronie internetowej szkoły:

 https://zslchrobry.lezajsk.pl/powiatowy-konkurs-piosenki-obcojezycznej/ 

 

Organizatorzy:
Monika Dudzińska
Edyta Ulman
Jolanta Urban Martinez