Logistycy w Pieninach

Logistycy w Pieninach

W dniach 31 maj-2 czerwiec 2017 roku uczniowie klas 1 i 2 technikum logistycznego odbyli ciekawą wycieczkę w Pieniny.

Bogaty program wycieczki obejmował zwiedzanie Zamku i Zapory w Niedzicy i Czorsztynie oraz pływanie gondolami po Zalewie Czorsztyńskim. Pierwszego dnia wyjazdu młodzież zdobyła również Palenicę w Szczawnicy, aktywnie spędzając czas wyznaczała trasę kolejnych dni wycieczki. Dzielni logistycy zdobyli Trzy Korony – najwyższy szczyt Pienin Środkowych. Atrakcją logistyczną był spływ tratwami z przesympatycznymi flisakami Dunajcem.

Podsumowanie wycieczki był pobyt w Czerwonym Klasztorze na Słowacji i zakup słowackich słodyczy.
Wycieczka była bardzo udana. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miłe i aktywne uczestnictwo. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Dyrektora naszej szkoły za wsparcie finansowe naszej wycieczki.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd!

Opiekunowie wycieczki: A. Kolano, B. Kościółek, E. Jużyniec, S. Kosakowski