Wieczorek i ślubowanie pierwszoklasistów

Wieczorek i ślubowanie pierwszoklasistów

5 października w naszej szkole zorganizowano wieczorek zapoznawczy dla uczniów klas pierwszych. Tego wieczoru oprócz młodzieży w uroczystości wzięli udział zaproszeni goście Starosta Powiatu Leżajskiego Marek Śliż, Wicestarosta Zdzisław Leśko, Przewodniczący Rady Rodziców Ireneusz Sudoł, Dyrekcja Szkoły na czele z dyrektorem Zbigniewem Trębaczem, wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice.

Podczas uroczystości uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie dzięki czemu zostali przyjęci w poczet społeczności szkolnej.

W dalszej części uroczystości każda klasa przedstawiła swój profil, poprzez odpowiednio dobrany strój stosowne rekwizyty, a przewodniczący dodatkowo w kilku zdaniach zaprezentowali swoją klasę. Całą uroczystość uświetnił szkolny zespół Labirynt, oraz solista Dominik Tudryn uczeń klasy 1C.

Po części oficjalnej rozpoczęła się dyskoteka, a oprawę muzyczną zapewnił DJ MATINO. Poczęstunek dla młodzieży, nauczycieli oraz zaproszonych gości zapewniła firma cateringowa Pana Andrzeja Więcława.

Nad przebiegiem uroczystości czuwali organizatorzy Anna Mielniczek i Katarzyna Rynkiewicz wraz z pozostałymi wychowawcami klas pierwszych.

Dziękujemy młodzieży za zdyscyplinowanie i miłą zabawę.

Anna Mielniczek, Katarzyna Rynkiewicz